Artykuł

koniec z recznym myciem - zmywarka

Czym są zmywarki przemysłowe i jak działają?

Wszelkie smakowite potrawy tracą blask, gdy podawane są na brudnych, niemytych naczyniach lub z brudnymi sztućcami. Wszędzie, gdzie podawane są jakiekolwiek potrawy i gdzie niezbędne jest dokładne i szybkie zmywanie, nieodzowne będą specjalne zmywarki przemysłowe.

zmywarki zwykłe vs. przemysłowe

Czym cechuje się zmywarka przemysłowa?

Naczynia, szkło i sztućce będą myte dzięki nim szybko i skutecznie. Ważna jest przede wszystkim łatwość obsługi, wydajność i trwałość tego rodzaju urządzeń. W związku z tym większość takich sprzętów można obsługiwać tylko dwoma przyciskami, a kolor wyświetlacza i wyraźne symbole informują o stanie zmywarki, czyli o tym, czy są gotowe do użycia, w użyciu, czy zmywanie jest zakończone. Dzięki tej niezwykle prostej obsłudze prawie każdy może obsługiwać zmywarkę po przeczytaniu krótkiej instrukcji. Jest to doskonały sprzęt dla wielu miejsc pracy. W takich urządzeniach podczas czyszczenia następuje dezynfekcja termiczna, a dodany środek polerujący przyspiesza proces suszenia, dzięki czemu naczynia mogą być ponownie użyte w bardzo krótkim czasie. Wszelkie zmywarki przemysłowe posiadają prosty system sterowania ułatwiający łatwą i wygodną obsługę. Tymczasem to zaawansowane oprogramowanie zapewnia, że maszyna działa doskonale i monitoruje również, na przykład, prawidłowe dozowanie detergentów, czy jest wszystko zmywane w odpowiedniej temperaturze i suszone bez problemów. W ten sposób zawsze można mieć pewność, że talerze, szklanki i sztućce pozostawią zmywarkę idealnie czystą.

zmywarka przeslowa VISO-55-010615

Jak są zbudowane?

Wszystkie zmywarki są wykonane wyłącznie z wysokiej jakości stali nierdzewnej. W rezultacie mają one bardzo długą żywotność i są bardzo trwałe. Ponadto, każda zmywarka jest zaprojektowana w taki sposób, że wszystkie jej części są odporne na zużycie i można je łatwo wymienić w razie potrzeby. Wiele firm gwarantuje również klientom nieograniczoną dostępność wszystkich części, dzięki czemu nie ma potrzeby wymiany maszyny nawet po wielu latach intensywnego użytkowania.

Gdzie wykorzystuje się taki sprzęt?

Zmywarka taka jest podstawowym wyposażeniem hoteli, restauracji i innych przedsiębiorstw zbiorowego żywienia. Pozwala ona na dokładne umycie bardzo dużych ilości naczyń w stosunkowo krótkim czasie. Tego rodzaju systemy sprawdzają się, ponadto, w małych kawiarniach i barach, jak również mogą okazać się pomocne dla dużych kuchni, które dostarczają setek potraw dziennie dla bardzo wielu klientów. Takie zmywarki doskonale rozwiązują problem mycia w każdej sytuacji. Żaden człowiek nie byłby w stanie umyć tak dużej ilości naczyń tak szybko.

Leave a comment

Why ask?