Artykuł

Strefa Tarota – istotne informacje

Karty tarota są narzędziem, które pomoże ci wykorzystać własną intuicję i mądrość uniwersalnej energii, która kieruje twoim życiem. Tarot, który ma swoje początki w 14-wiecznej Europie, nie jest formą wróżbiarstwa. To bardziej jak lustro, które odzwierciedla to, co dzieje się w twoim życiu w tej chwili. Tarot jest w stanie wykorzystać ukryte myśli, uczucia i prawdy i wydobyć je na powierzchnię, abyś mógł wykorzystać te informacje do podejmowania decyzji dotyczących życia, miłości, emocji, zdrowia. Karty Tarota są tasowane i układane w dowolnej liczbie rozkładówek Tarota. Najbardziej znanym spreadem jest Krzyż Celtycki, ale istnieje niezliczona ilość innych rozkładówek Tarota, które możesz wybrać w zależności od rodzaju pytania, które chcesz zadać i ile kart chcesz narysować. Jeśli chcesz zacząć bardzo prosto, możesz narysować tylko jedną kartę o konkretnej osobie lub sytuacji.

tarot-2881375_1280

O tym warto pamiętać!

Prawdziwe czytanie tarota ma na celu pomóc zrozumieć i zinterpretować wiadomości, które są faktycznie podświadome w twoim umyśle. Jednak ludzie używają go teraz bardziej do zarabiania pieniędzy i określają go jako narzędzie prognostyczne. Co więcej, czytanie tarota służy jako pośrednik między fizycznym a wyższym „ja”. Ludzie używają go głównie do uzyskania jasności co do tego, co planują zrobić ze swoim życiem. Czytanie tarota odbywa się za pomocą kart i psychicznych umiejętności czytelnika, aby połączyć się z wszechświatem.

tarot-4579146_1280

Czytanie tarota opiera się na energiach wokół kart. Zależy to więc również od psychicznych i intuicyjnych możliwości czytelnika. Nie jest to jednak całkowicie zależne od doświadczenia, nawet jeśli czytelnik identyfikuje i interpretuje znaki otoczenia, aby wesprzeć czytanie. Więcej informacji na: https://strefatarota.pl/

Podsumowanie

Niektórzy historycy uważają, że najwcześniejsze karty do gry w Tarota pochodzą z Chin i Korei i sięgają 11 wieku. Inni twierdzą, że pochodzą z Indii i byli widziani w Egipcie do 902 roku n.e. Pojawiły się w Europie w XIV wieku. Karty tarota były połączone z różokrzyżowcami i były uważane za urządzenie, które pomagało w zatrzymywaniu informacji przez mnichów w średniowieczu. Każda pozycja w spreadzie Tarota ma swoje własne znaczące znaczenie, tak jak każda karta ma swoje własne znaczenie. Na przykład spread może zawierać pozycje dla „przeszłości”, „teraźniejszości” i „przyszłości” lub dla „możliwego wyniku”, dlatego ważne jest, aby zwracać uwagę na pozycję, w której pojawia się każda karta. Czytanie kart tarota zależy od tego, jak bardzo czytnik jest w stanie odebrać znaki. To nie jest nauka taka jak astrologia. Tak więc nie ma gwarancji, że cokolwiek przewidujesz, wydarzy się lub wydarzyło. Jest to o wiele bardziej sztuka niż nauka. Warto również wejść na stronę StrefaTarota.pl.

Leave a comment

Why ask?